2209-A - Üniversite Öğrencileri Araştırma Projelerinde Fakültemizden Büyük Başarı

TÜBİTAK 2209-A - Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı 2023 1. Çağrı döneminde Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencilerinin öğretim elemanları danışmanlığında sunmuş oldukları 12 proje desteklenmeye hak kazandı. Fakülte Dekanımız, Dekan Yardımcıları, İlgili Bölüm Başkanları ve Proje Danışmanı öğretim elemanlarının katılımı ile düzenlenen programda, başarılarından ötürü proje ekiplerinde yer alan öğrencilerimize teşekkür belgeleri taktim edildi.

 

Çağrı programı kapsamında İş Sağlığı e Güvenliği Bölümü öğrencilerimizin 7, Beslenme ve Diyetetik Bölümü öğrencilerimizin 3 ve Hemşirelik Bölümü öğrencilerimizin sunmuş olduğu 2 proje TÜBİTAK tarafından desteklenmeye değer görüldü. Bu önemli başarı ile, Fakültemiz öğrencilerinin öğretim elemanlarımızın danışmanlığında hazırlamış oldukları toplam 12 proje ile üniversitemizde aktif bölüm başına en fazla projesi kabul edilen birim oldu.

Proje ekiplerinde yer alan bütün öğrencilerimizi ve emek veren bütün danışman öğretim elemanlarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanlığı