Komisyonlar

  SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ  AKADEMİK VE İDARİ KOMİSYONLAR

AKADEMİK BİRİM KALİTE KOMİSYONU

Unvan

Adı-Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi

Özgür ÖZGÜN

Başkan (Dekan Yrd.)

Dr. Öğr. Üyesi

İbrahim Halil GEÇİBESLER

Üye

Dr. Öğr. Üyesi

Aliye BULUT

Üye

Dr. Öğr. Üyesi

Rüveyda Esra ERÇİM

Üye

Dr. Öğr. Üyesi

Fadime KORKUT

Üye

Fakülte Sekreteri

Said AYRANCI

Üye

Öğrenci Temsilcisi

Muhammed YOLAGELE

Üye

 

STRATEJİK PLAN KOMİSYONU

Unvan

Adı-Soyadı

Görevi

Prof. Dr.

Ramazan SOLMAZ

Başkan (Dekan)

Dr. Öğr. Üyesi

Şükrü ÖZEN

Üye (Dekan Yrd.)

Prof. Dr.

Burhanettin BAYDAŞ

Üye (Bölüm Başkanı)

Dr. Öğr. Üyesi

İbrahim Halil GEÇİBESLER

Üye (Bölüm Başkanı)

Dr. Öğr. Üyesi

Aliye BULUT

Üye (Bölüm Başkanı)

Dr. Öğr. Üyesi

Fadime KORKUT

Üye (Bölüm Başkanı)

Dr. Öğr. Üyesi

Bilal ÖZEL

Üye

Fakülte Sekreteri

Said AYRANCI

Üye

Öğrenci Temsilcisi

Öğrenci Temsilcisi

Üye

 

EK DERS KOMİSYONU

Unvanı

Adı Soyadı

 Görevi

Dr. Öğr. Üyesi

Özgür ÖZGÜN

Başkan

Öğr. Gör.

Hasan KÖSE

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Selim TOPRAK

Üye

Dr. Öğr. Üyesi

Abdullah TUNÇ

Üye (Yedek)

Arş. Gör.

İzzet AYDEMİR

Üye (Yedek)

 

EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU

Unvanı

Adı-Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi

Özgür ÖZGÜN

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi

İbrahim Halil GEÇİBESLER

Üye

Dr. Öğr. Üyesi

Aliye BULUT

Üye

Dr. Öğr. Üyesi

Fadime KORKUT

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Muhammed İNCE

Üye

Arş. Gör.

Azize SUDAN

Üye (Yedek)

Arş. Gör.

Emel TOP

Üye (Yedek)

 

YAZ OKULU, YATAY-DİKEY GEÇİŞ, MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

Bölüm

Adı-Soyadı

Görevi

İş Sağlığı ve Güvenliği

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim H. GEÇİBESLER

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah TUNÇ

Üye

Arş. Gör. Azize SUDAN

Üye

Arş. Gör. Nazlı Gülüm MUTLU

Üye (Yedek)

  Sağlık Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Fadime KORKUT

 Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Bilal ÖZEL

 Üye

Arş. Gör. İzzet AYDEMİR

 Üye

Arş. Gör. Gülay ÇOKSARI

Üye (Yedek)

Hemşirelik

Dr. Öğr. Üyesi Aliye BULUT

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Feyza NAZİK

Üye

Öğr. Gör. Hasan KÖSE

Üye

Arş. Gör. Gülay ÇELİK

Üye (Yedek)

 

ULUSLARARASI İLİŞKİLER (ERASMUS, FARABİ VE MEVLANA) KOMİSYONU

Unvanı

Adı-Soyadı

 Görevi

Doç. Dr. 

İmran ASLAN

Fakülte Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi

Feyza NAZİK

Hemşirelik Bölüm Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi

Rüveyda Esra ERÇİM

Beslenme ve Diyetetik Bölüm Koordinatörü

Arş. Gör.

Azize SUDAN

İSG Bölüm Koordinatörü

Arş. Gör.

İzzet AYDEMİR

Sağlık Yönetimi Bölüm Koordinatörü

Arş. Gör.

Gülay ÇELİK

Üye

Arş. Gör.

Emel TOP

Üye

Arş. Gör.

Emel TOP

Üye

 

KRİZ MERKEZİ YÖNETİMİ

Görevi

Adı Soyadı

Sorumluluk

Dekan Yardımcısı

Dr. Öğr. Üyesi Özgür ÖZGÜN

Koordinatör

Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı

Prof. Dr. Burhanettin BAYDAŞ

Beslenme ve Diyetetik Bölüm Koordinatörü

İş Sağlığı ve Güvenliği Bölüm Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Halil GEÇİBESLER

İSG Bölüm Koordinatörü

Hemşirelik Böl. Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Aliye BULUT

Hemşirelik Bölüm Koordinatörü

Sağlık Yönetimi Böl. Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Fadime KORKUT

Sağlık Yönetimi Koordinatörü

Fakülte Sekreteri

Said AYRANCI

İletişim Sorumlusu

 

AKADEMİK TEŞVİK İNCELEME KOMİSYONU

Birim

Adı-Soyadı

Görevi

İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim H. GEÇİBESLER

Bölüm Başkanı

Doç.  Dr. İmran ASLAN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah TUNÇ

Üye

Arş. Gör. Azize SUDAN

Üye (Yedek)

Hemşirelik Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Aliye BULUT

Bölüm Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Emine YILMAZ

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Feyza NAZİK

Üye

Arş. Gör. Emel TOP

Üye (Yedek)

Beslenme ve Diyetetik Bölümü

Prof. Dr. Burhanettin BAYDAŞ

Bölüm Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Rüveyda Esra ERÇİM

Üye

Arş. Gör. Gülay ÇOKSARI

Üye

Öğr. Gör. Hasan KÖSE

Üye (Yedek)

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü

Prof. Dr. İ. Yasin ERDOĞAN

Bölüm Başkan V.

Dr. Öğr. Üyesi Özgür ÖZGÜN

Üye

Arş. Gör. Gülay ÇELİK

Üye

Arş. Gör. Nazlı Gülüm MUTLU

Üye (Yedek)

Sağlık Yönetimi Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Fadime KORKUT

Bölüm Başkan 

Dr. Öğr. Üyesi Bilal ÖZEL

Üye

Arş. Gör. İzzet AYDEMİR

Üye

Arş. Gör. Gülay ÇOKSARI

Üye (Yedek)

 

BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU

Unvanı

Adı-Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi

İbrahim Halil GEÇİBESLER

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi

Aliye BULUT

Üye

Dr. Öğr. Üyesi

Fadime KORKUT

Üye

Arş. Gör.

Nazlı Gülüm MUTLU

Üye

Arş. Gör.

Gülay ÇOKSARI

Üye

Arş. Gör.

Azize SUDAN

Üye (Yedek)

 

BURS KOMİSYONU

Unvanı

Adı-Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi

Özgür ÖZGÜN

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi

İbrahim Halil GEÇİBESLER

Üye

Dr. Öğr. Üyesi

Aliye BULUT

Üye

Dr. Öğr. Üyesi

Fadime KORKUT

Üye

Arş. Gör.

Azize SUDAN

Üye

Arş. Gör. 

Nazlı Gülüm MUTLU

Üye (Yedek)

 

YAYIN KOMİSYONU

Unvanı

Adı-Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi

Özgür ÖZGÜN

Başkan

Arş. Gör.

Gülay ÇOKSARI

Üye

Arş. Gör.

Nazlı Gülüm MUTLU

Üye

Öğr. Gör. 

Hasan KÖSE

Üye (Yedek)

 

İŞ YERİ EĞİTİM KOMİSYONU

Unvanı

Adı-Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi

İbrahim Halil GEÇİBESLER

Başkan

Doç. Dr. 

İmran ASLAN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi

Abdullah TUNÇ

Üye

Arş. Gör. 

Nazlı Gülüm MUTLU

Üye (Yedek)

 

STAJ KOMİSYONU

Unvanı

Adı-Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi

Aliye BULUT

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi

Ali AY

Üye

Arş. Gör.

Emel TOP

Üye

Arş. Gör.

Gülay ÇELİK

Üye (Yedek)

 

SAĞLIK BİLİMLERİ İNTÖRNLÜK KOORDİNASYON KOMİSYONU

Unvanı

Adı-Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi

Aliye BULUT

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi

Feyza NAZİK

Üye

Öğr. Gör.

Hasan KÖSE

Üye

Arş. Gör.

Emel TOP

Üye (Yedek)

 

TANITIM, KÜLTÜR-SANAT ORGANİZASYONU VE MEZUNLARLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

Unvanı

Adı-Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi

Emine YILMAZ

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi

Feyza NAZİK

Üye

Öğr. Gör.

Hasan KÖSE

Üye

Fakülte Sekreteri

Said AYRANCI

Üye

Arş. Gör.

İzzet AYDEMİR

Üye (Yedek)

 

PİYASA ARAŞTIRMA KOMİSYONU

Unvanı

Adı-Soyadı

Görevi

Fakülte Sekreteri

Said AYRANCI

Başkan

Bilgisayar İşletmeni

Selim TOPRAK

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Muhammed İNCE

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Yasemin TUNCER

Üye (Yedek)

Sekreter

Abdulkadir YILMAZ

Üye (Yedek)

 

MUAYENE KOMİSYONU

Unvanı

Adı-Soyadı

Görevi

Arş. Gör.

İzzet AYDEMİR

Başkan

Bilgisayar İşletmeni

Selim TOPRAK

Üye

Sekreter

Abdulkadir YILMAZ

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Muhammed İNCE

Üye (Yedek)

Sağlık Teknisyeni

Ülkü YEŞİLÇINAR

Üye (Yedek)

 

TAŞINIR MAL TESPİT VE İŞLEM KOMİSYONU

Unvanı

Adı-Soyadı

Görevi

Fakülte Sekreteri

Said AYRANCI

Başkan

Bilgisayar İşletmeni

Selim TOPRAK

Üye

Sekreter

Abdulkadir YILMAZ

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Muhammed İNCE

Üye (Yedek)

Sağlık Teknisyeni

Ülkü YEŞİLÇINAR

Üye (Yedek)

 

SİGARA DENETİM KOMİSYONU

Unvanı

Adı-Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi

Şükrü ÖZEN

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi

Ali AY

Üye

Arş. Gör.

Gülay ÇELİK

Üye

Öğr. Gör.

Hasan KÖSE

Üye (Yedek)

 

SPORTİF FAALİYETLER KOMİSYONU

Unvanı

Adı-Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi

Ali AY

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi

Bilal ÖZEL

Üye

Bilgisayar İşletmeni

Muhammed İNCE

Üye

Arş. Gör.

Emel TOP

Üye (Yedek)