2018-2019 Mezuniyet Törenimiz Yapıldı

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 2018/2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI

24 Mayıs tarihinde Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezinde gerçekleştirilen Bingöl Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Törenimizde İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü 3. Mezunlarını verirken, Hemşirelik bölümü ilk mezuniyet sevincini yaşadı.

Törene Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim ÇAPAK, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan ÇİFTÇİ, rektör danışmanları ve fakülte dekanları katılım sağladı.

Program Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim ÇAPAK ve Rektör Yardımcısı ve Sağlık Bilimleri Dekanı Prof. Dr. Ramazan SOLMAZ’ın Konuşmaları ile başladı. Mezunlar adına Fakülte birincisi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü mezunu Fatma SADAY konuşma yaptı. Program, Rektörümüzün fakültede dereceye giren öğrencilere plaketlerini vermesinin ardından, fakülte birincisinin mezuniyet kütüğüne isim çakması ile devam etti.

Fakültemiz Öğretim Üyelerinin, Hemşirelik ve İş Sağlığı güvenliği Bölümü mezunlarına başarı belgelerini vermesi ile devam eden törende, öğrencilerin hazırladığı sinevizyon gösterileri ile aileler duygulu anlar yaşadı.  Program kep atma töreninin ardından yapılan fotoğraf çekimleri ile son buldu.